Jawel, Lommel is komend weekend het centrum van de motorcross met de MXGP of Flanders. Wedden dat Lommelwood deze keer nog meer over de volk over de vloer krijgt want in de MXGP-klasse is er een landgenoot in running voor de wereldtitel.
Afgelopen weekend in Tsjechië naderde de jonge Overijsenaar Lucas Coenen tot op 10 punten van de Fransman Romain Febvre. Coenen is sterk op dreef in dit WK waarin hij als rookie het vuur aan de schenen legt van de ervaren rotten zoals o.a. Febvre, Coldenhoff en Seewer.
Naast de klassen MXGP en MX2 zullen ook de EMX125 en EMX Open aan het starthek verschijnen. Hieronder een lijstje per categorie van de Belgen die aan de start zullen staan.
MXGP
- Brent Van Doninck Honda
- Jago Geerts Yamaha
- Lucas Coenen KTM
MX2
- Sacha Coenen KTM
- Nicolas Vennekens KTM
- Emile De Baere TM
EMX125
- Seth Priem GasGas
- Thybe Ceulemans Yamaha
- Emerick Pansaerts GasGas
- Wout van Beysterveldt KTM
- Ian Ampoorter GasGas
- Vince van Hoof Yamaha
- Jarne Bervoets Yamaha
- Sem Baert KTM
- Liam Pölöskei Fantic
- Douwe Van Mechgelen Fantic
- Arthur Decouter GasGas
EMX Open
- Joshua Feytons GasGas
- Thallon Caspermans Honda
- Yoran Moens Husqvarna
- Giles Goethals GasGas
- Brent Aerden KTM
- Ryan Van hove GasGas
- Cedric Grobben GasGas
- Joe Vandereyt GasGas
- Arne Tielens Honda
- Arno Van Mieghem Honda
- Tyla Van de Poel Yamaha
- Maeron Peeters Husqvarna
- Tom Dukerts KTM
- Dimitri van de Sanden Yamaha
Tickets koop je aan de loketten naast de omloop of online via deze link.
De camping
In 2025 geven we er terug een stevige lap op! Op de nieuwe locatie met meer mogelijkheden bouwen we langzaam maar zeker aan een gezellige setup. Koffiebar, gezellig eethoekje maar ook zeker een nieuwe – uitgebreide – party-zone! De zone is wat verder van het circuit maar we voorzien shuttles die je er razendsnel heen brengen.
Op de camping zijn douches en toiletten voorzien en is er, 24u/24u toezicht. Inpluggen op het elektriciteitsnet gaat hier niet. Een camping ticket bij GP Flanders is per plaats die je voertuig inneemt, ongeacht het aantal personen in het voertuig. Tickets kunnen online besteld worden, maar je kan ze ook nog ter plaatse aankopen.
De camping opent op vrijdag 1 augustus 2025 om 9u, en je kan aanmelden tot middernacht.